JET jest teraz częścią VELUX Commercial i mamy przyjemność powitać Cię na naszej nowej stronie internetowej. Tutaj znajdziesz nasze kompletne portfolio rozwiązań i usług w zakresie doświetlenia dziennego i wentylacji dla budynków przemysłowych, publicznych i komercyjnych.

Pobierz Daylight Visualizer na komputer Mac

VELUX Daylight Visualizer to profesjonalne narzędzie do symulacji doświetlenia w celu analizy warunków oświetlenia dziennego w budynkach. 

Przeznaczony do użytku we wczesnej fazie projektowania budynku, aby dostarczyć architektom i inżynierom informacji o wpływie różnych wyborów projektowych na wydajność światła dziennego. Dzięki programowi Daylight Visualizer możesz podejmować bardziej świadome decyzje dotyczące wydajności światła dziennego w projekcie architektonicznym: 
  • Oblicza ilość światła dziennego, która będzie dostępna wewnątrz budynku.
  • Można go wykorzystać do optymalizacji oświetlenia dziennego, np. w projekcie przebudowy.
  • Wizualizuje światło dzienne, wykorzystując fotorealistyczne obrazy, określa ilość i dystrybucję światła dziennego na obrazach w kontrastowych kolorach.
  • Wizualizuje zachowanie światła dziennego zgodnie z różnymi warunkami pogodowymi CIE (The International Commission on Illumination / Commission Internationale de 
    de L'Eclairage)
    .

Pobierz teraz