JET jest teraz częścią VELUX Commercial i mamy przyjemność powitać Cię na naszej nowej stronie internetowej. Tutaj znajdziesz nasze kompletne portfolio rozwiązań i usług w zakresie doświetlenia dziennego i wentylacji dla budynków przemysłowych, publicznych i komercyjnych.

Wiadomości i wydarzenia

Pracownicy przy stanowisku VELUX Commercial podczas konferencji SITP

Znaczenie ochrony przeciwpożarowej i bezpieczeństwa w budynkach- Konferencja SITP Wiosna 2023

Wydarzenia

W Zakopanym w dniach 12- 14 marca odbyła się konferencja szkoleniowa zorganizowana przez Stowarzyszenie Inżynierów i Techników Pożarnictwa „Ochrona przeciwpożarowa– Zakopane wiosna 2023”.

JET Grupa Polska Sp. z o. o. – Część VELUX Commercial

Nowości produktowe

JET Grupa Polska Sp. z o. o. jest teraz częścią VELUX Commercial. Dzięki przejęciu JET Grupa Polska Sp. z o. o., VELUX Commercial oferuje szerszą gamę rozwiązań w zakresie światła dziennego dla segmentu przemysłowych dachów płaskich.

VELUX Build for Life

Build for Life

Nadszedł czas na zmiany

Build for Life jednoczy liderów w dziedzinie architektury, nauki i badań. Zobacz filmy i zyskaj bezcenne informacje od czołowych profesjonalistów, którzy na nowo definiują sposób projektowania budynków i korzystania z nich przez użytkowników.

Logo Red Dot Award — Zwycięzca 2020

Rozwiązanie wielorzędowe VELUX uzyskuje nagrodę „Red Dot Award 2020”

Wśród najlepszych produktów w kategorii Product Design

Modułowe świetliki dachowe wielorzędowe VELUX Modular Skylights otrzymują nagrodę „Red Dot” w kategorii Product Design 2020. Nowe rozwiązanie wielorzędowe charakteryzuje unikalna konstrukcja.
Świetliki dachowe — rozwiązanie wielorzędowe widziane od wewnątrz

Rozwiązanie wielorzędowe VELUX | Projektuj uwzględniając maksymalną ilość światła dziennego

Nowy produkt

Przedstawiamy rozwiązanie wielorzędowe — projekt z uwzględnieniem maksymalnej ilości światła dziennego, aby zoptymalizować samopoczucie i produktywność. Nasz najnowszy modułowy system świetlików zapewnia maksymalną ilość światła dziennego w dużych atriach.