Wartość dodana

Większa efektywność: Na różne sposoby zwiększa efektywność prac na dachu. Przykłady: krótszy czas montażu systemów dzięki maksymalnej prefabrykacji, wysoki stopień prefabrykacji umożliwia prostą i szybką wymianę świetlików kopułkowych w trakcie remontu, czy wreszcie udostępnianie dokumentacji cyfrowej w celu ułatwienia wykonywania prac po okresie gwarancyjnym.


Większe bezpieczeństwo: VELUX Commercial to synonim bezpieczeństwa na dachach płaskich budynków przemysłowych. Wprowadzając nasz nowy system zabezpieczenia przed upadkiem JET LK-DDN, poprawiamy bezpieczeństwo na każdym dachu, ponieważ system ten jest dostępny „od ręki” w pięciu standardowych rozmiarach, dzięki czemu można go szybko dostarczyć i zamontować na dowolnych świetlikach punktowych bez względu na ich rozmiar, materiał i producenta.


Większe dostępność online: We wszystkich obszarach przedsiębiorstwa JET stawia na procesy cyfrowe – począwszy od konserwacji i serwisu, przez dokumentację online i konfiguratory pasm świetlnych, filmy montażowe dostępne w aplikacji, po koncepcje konserwacji predykcyjnej.


Większy wybór: VELUX Commercial oferuje najszerszą na rynku gamę produktów przeznaczonych do stosowania na dachach płaskich budynków przemysłowych zarówno pod względem wyposażenia, funkcji i formy, jak i różnorodności materiałów obejmujących szkło, tworzywa sztuczne oraz GRILLODUR®.


Modułowa konstrukcja naszych systemów sprawia, że inwestycja w modernizację dachu płaskiego jest trwała, i pozwala zoptymalizować całkowity koszt utrzymania nieruchomości. Wraz ze wzrostem potrzeb płynnie zwiększa się potencjał naszych rozwiązań – aż do poziomu w pełni zautomatyzowanych i zintegrowanych kompleksowych rozwiązań.

Więcej informacji

O VELUX Commercial


VELUX Commercial w Europie


Oddziały