eBooki i przewodniki

Oferujemy szereg bezpłatnych przewodników e-book do pobrania, które zainspirują Cię i poprowadzą Cię przez różne aspekty projektowania z uwzględnieniem światła dziennego i montażu świetlików w sektorze komercyjnym.
Nasze portfolio wszechstronnych przewodników e-book zapewni Ci wiedzę i wsparcie, które pomogą Ci zrealizować Twój projekt na najwyższym poziomie, począwszy od projektowania wspaniałych szkół po lepsze zrozumienie przepisów mających zastosowanie w kwestiach światła dziennego.

Światło dzienne

Projekt budynków komercyjnych nie powinien skupiać się wyłącznie na poprawie mierzalnych czynników, takich jak poziom wilgotności i temperatury. Dobry projekt budynku powinien również umożliwiać jego użytkownikom kontakt z rytmem natury.
Poznaj ofertę naszych przewodników e-book zaprojektowanych specjalnie, aby zainspirować Cię do urzeczywistnienia Twoich architektonicznych pomysłów w świetle dziennym.

Przepisy i standardy

Oferujemy przewodnik e-book poświęcony rozmaitym przepisom budowlanym i normom technicznym, które mają zastosowanie do komercyjnego projektowania z uwzględnieniem światła dziennego, w szczególności do zastosowania świetlików.
Poniższy przewodnik e-book zapewni Ci wiedzę i wskazówki, które wspomogą Cię w realizacji Twojego komercyjnego projektu, od biur i szkół po szpitale i hotele.

Zrównoważone budownictwo

W świecie określanym jako „pokolenie domatorów” tworzenie budynków, które poprawiają samopoczucie ich mieszkańców, a także osiąganie zrównoważonego środowiska, stanowi kluczowy wymóg dla wszystkich budynków komercyjnych.
Ponieważ kwestia zrównoważonego rozwoju znajduje się na czele projektowania budynków, poniższe przewodniki e-book poprowadzą Cię przez niektóre z kluczowych czynników, które należy wziąć pod uwagę przy projektowaniu zrównoważonych budynków komercyjnych. 

Projekt budowlany

Nie można przecenić wpływu architektury na nasze życie, a potrzeba stworzenia zdrowszych, jaśniejszych przestrzeni wewnętrznych z większym dostępem do światła dziennego i na zewnątrz jest bardzo nagląca.
Poniżej znajduje się kilka przewodników e-book, które prezentują, jak uzyskać więcej naturalnego światła i lepszą wentylację w naszych budynkach komercyjnych, jednocześnie znacznie poprawiając oszczędność energii.

Środowiska edukacyjne

Dobrze zaprojektowane sale lekcyjne mogą znacząco wpłynąć na wyniki w nauce dzieci, a biorąc pod uwagę badania, w których ustalono, że 90% dnia dzieci spędzają w pomieszczeniach, musimy teraz, bardziej niż kiedykolwiek, zastanowić się, jak projekt środowiska edukacyjnego może wpłynąć na młodsze pokolenie. 
Poniższe przewodniki e-book wykorzystują przykładowe projekty, aby zademonstrować, jak uwzględnianie światła dziennego w projektowaniu sal lekcyjnych może przynieść ogromne korzyści w nauce.

Produkty

Prefabrykowane świetliki modułowe VELUX Modular Skylights mogą stanowić bezproblemowe rozwiązanie w Twoim komercyjnym projekcie ponieważ oferują wiele zalet, od szybkiego i intuicyjnego projektu po łatwy montaż.
Obszerne przewodniki e-book prezentują nasze najbardziej innowacyjne produkty i ich pełne korzyści w zakresie zwiększania dostępu do światła w budynkach komercyjnych.