Uzyskaj nasz miesięczny newsletter pełen inspiracji i wiadomości już dziś

Newsletter zawiera wysokiej jakości, wnikliwe studia przypadków, aktualną wiedzę branżową, wiadomości i o wiele więcej i zostaje dostarczony bezpośrednio do Twojej skrzynki pocztowej.

Dołącz do ponad 14 000 osób, które cieszą się korzyściami płynącymi z otrzymywania aktualizacji na temat wszystkiego, począwszy od projektowania uwzględniającego światło dzienne, po klimat we wnętrzach.

Co otrzymujesz?

  • Bądź na bieżąco z wiedzą branżową dzięki artykułom na blogu, broszurom i przewodnikom e-book, które dostarczą Ci istotnych informacji na temat projektowania zrównoważonych rozwiązań uwzględniających światło dzienne.
  • Otrzymuj powiadomienia o bieżących nowościach i wydarzeniach, począwszy od wystaw architektury i nagradzanych rozwiązań po premiery nowych produktów i seminaria dotyczące doskonalenia zawodowego.
  • Poznaj historie przypadków, aby zobaczyć, jak różne rozwiązania uwzględniające światło dzienne zostały wdrożone w budynkach, takich jak biura, szkoły i placówki służby zdrowia.
Uwaga: możesz zrezygnować z subskrypcji w dowolnym momencie, klikając łącze, znajdujące się w dolnej części naszego newslettera.