Kompleksowe wsparcie w zakresie świetlików dachowych dla wykonawców i wyspecjalizowanych instalatorów

W VELUX Commercial rozumiemy, jak ważne jest wspieranie Ciebie, wykonawcy i montera w całym cyklu projektu komercyjnego, począwszy od wyboru produktu i wsparcia technicznego po montaż i usługi posprzedażowe.

Nasza rozszerzona oferta produktów, łącząca rozwiązania firm Vitral i JET-GROUP ze świetlikami modułowymi VELUX Modular Skylights, umożliwia nam zaoferowanie szerszej gamy przeszkleń dachowych na potrzeby Twojego projektu.

Nasza ekspertyza, wiedza i oferta wsparcia również się poszerzyły, sprawiając, że VELUX Commercial będzie Twoim preferowanym partnerem w dostarczaniu odpowiednich świetlików dachowych i systemów oddymiających, które spełnią Twoje specyficzne potrzeby, zarówno w środowisku przemysłowym, handlowym, jak i publicznym.

Kompleksowe wsparcie

Obejrzyj nasz film na temat kompleksowego wsparcia w zakresie komercyjnych rozwiązań przeszklenia dla wykonawców i monterów.

Asortyment świetlików dachowych

Nasza gama przeszkleń dachowych i akcesoriów zapewnia najbardziej wytrzymałą, zrównoważoną i innowacyjną gamę świetlików kopułowych, pasm świetlnych i systemów szyb na rynku komercyjnym. W połączeniu z szeroką ofertą usług, które świadczymy, nasze produkty zapewniają odpowiednie rozwiązanie oświetlenia dziennego dla Twojego projektu.
Poznaj naszą ofertę produktów

Planowanie i dostawa

Wiemy, jak ważne jest planowanie w Twoim harmonogramie robót, i zdajemy sobie sprawę, jak zmiana lub opóźnienie harmonogramu może wpłynąć na zdolność Twojego zespołu do pracy. Dlatego, gdy zamawiasz produkty u nas, jesteśmy w stanie podać terminy realizacji i terminy dostaw, dzięki czemu możesz dokładnie zaplanować harmonogramy montażu na miejscu.

Ciężarówka VELUX Commercial

Chris Allen

Kierownik Projektu w Bowmer + Kirkland Ltd.

Rozwiązania VELUX Commercial pomagają zapewnić pewność projektu na wczesnym etapie, a obsługa klienta zawsze koncentruje się na pomocy w realizacji programu projektowego.

Wsparcie montażowe

Wsparcie i pomoc w zakresie montażu jest dostępna dla Ciebie i Twoich zespołów w ramach naszego asortymentu produktów, na placu budowy i poza nim.

Dostępne są podręczniki i filmy dotyczące instalacji, a także szkolenia na miejscu dla Twoich zespołów. W przypadku niektórych rozwiązań oferujemy również własny zespół montażowy, który będzie współpracować z Tobą na placu budowy, aby zamontować produkty i zapewnić, że Twoje przeszklenie dachowe będzie bezpieczne i zostanie zamontowane zgodnie z najwyższymi standardami.

Poznaj nasze opcje wsparcia montażowego

Wsparcie montażowe VELUX Commercial

Obsługa posprzedażowa i wsparcie

Nasze rozwiązania są poparte pełnymi gwarancjami, które zmniejszają ryzyko i zapewniają spokój ducha, a nasi eksperci są łatwo dostępni, aby omówić zamontowane rozwiązania, na wypadek jakichkolwiek pytań przez cały cykl życia produktu.

Uzyskaj więcej informacji na temat naszego serwisu posprzedażowego

Skontaktuj sie z nami

Kompleksowe i zaufane podejście VELUX Commercial zapewnia, że jesteśmy zawsze tam, gdzie nas potrzebujesz, począwszy od wsparcia w zakresie produktu i montażu po nasze kompleksowe usługi posprzedażowe.

Skontaktuj się z nami już dziś, aby omówić potrzeby Twojego projektu z naszymi ekspertami ds. przeszkleń.

Broszura wykonawcy

Uzyskaj więcej informacji na temat naszego kompleksowego wsparcia dla wykonawców i monterów w projektach komercyjnych.
Broszura wykonawcy VELUX Commercials