VELUX Commercial zdobył złoto w konkursie Architects' Darling Awards®

Zdobywca złota w kategorii Oświetlenie dachowe / Systemy światła dziennego

W ubiegłym tygodniu firma VELUX Commercial została nagrodzona złotem jako jeden z najlepszych producentów w branży budowlanej w Niemczech. Zostało to ogłoszone i uczczone podczas uroczystej gali zorganizowanej przez niemiecką platformę architektów; Heinze.

Z dumą informujemy, że 1 949 architektów i innych profesjonalistów budowlanych, którzy wzięli udział w większym niemieckim badaniu, wybrało VELUX Commercial jako ulubioną markę w kategorii: Oświetlenie dachowe / Systemy światła dziennego.

"Ta nagroda jest dla nas szczególnie cenna, ponieważ pochodzi od architektów i projektantów - ludzi, którzy bezpośrednio pracują z nami i naszymi produktami. Jest to blisko 2000 opinii architektów na temat VELUX Commercial, więc jest to dla nas bardzo miłe wyróżnienie" - mówi Matthias Förster, dyrektor operacyjny ds. sprzedaży VELUX Commercial Germany, który odebrał trofeum - Feniksa - podczas uroczystej gali w zeszłym tygodniu.

Matthias Förster z nagrodą Architects' Darling® Award dla VELUX Commercial

W ankiecie wzięło udział 200 firm, a spośród nich, 23 firmy wygrały w różnych kategoriach. VELUX Commercial zdobył złoto w kategorii Oświetlenie dachowe / Systemy światła dziennego.

Nagroda Architects' Darling jest przyznawana na podstawie ankiety przeprowadzonej przez Heinze wśród 1 949 architektów i profesjonalistów budowlanych. Poproszono ich o ocenę wydajności oraz zagłosowanie na najlepszą markę, jakość, obsługę itp.
Pierwsza nagroda została przyznana w 2011 roku i jest ona postrzegana jako "Oskary" niemieckiego przemysłu budowlanego.

Ankieta, na podstawie której przyznano nagrodę, zostanie wręczona firmie VELUX Commercial Germany jeszcze w tym roku.

Stephanie Wiebe

dyrektor ds. marketingu VELUX Commercial w Niemczech

Oczywiście cieszę się, że udało nam się wywrzeć trwałe wrażenie na architektach i projektantach jako VELUX Commercial. Z niecierpliwością czekamy na szczegółowe zapoznanie się z ankietą oraz na odpowiednie zaplanowanie naszych działań marketingowych.

Heinze to największa platforma cyfrowa w Niemczech dla projektantów, architektów i innych profesjonalistów z branży budowlanej. Mogą oni gromadzić rysunki, inspiracje oraz narzędzia projektowe do specyfikacji i projektowania budynków. VELUX Commercial Germany jest obecny na platformie z tekstami przetargowymi i informacjami o produktach.