JET jest teraz częścią VELUX Commercial i mamy przyjemność powitać Cię na naszej nowej stronie internetowej. Tutaj znajdziesz nasze kompletne portfolio rozwiązań i usług w zakresie doświetlenia dziennego i wentylacji dla budynków przemysłowych, publicznych i komercyjnych.

Gala Plebiscytu Polska Architektura XXL 2022

Wydarzenia

VELUX Commercial jako partner Gali Plebiscytu Polska Architektura XXL 2022 zaprezentował swoje rozwiązania największym biurom architektonicznym w Polsce

Stanowisko VELUX Commercial podczas Gali Plebiscytu Polska Architektura XXL 2022

Stanowisko VELUX Commercial podczas Gali Plebiscytu Polska Architektura XXL 2022

6. czerwca br. nasza firma uczestniczyła w niezwykłej Gali Plebiscytu Polska Architektura XXL 2022 zorganizowanej przez wortal Sztuka Architektury. Samo wydarzenie odbyło się w nowym budynku Morskiego Centrum Nauki w Szczecinie o godzinie 17:00.

Jako partner Gali obecni byliśmy ze swoim stanowiskiem, a także po godzinie 18:00 zaprezentowaliśmy nasze rozwiązania największym biurom architektonicznym w Polsce.

Karol Józwiak

Opowiada dyrektor VELUX Commercial Polska

Gala odbyła się w pięknym budynku, a podczas samego wydarzenia udało nam się porozmawiać z architektami na ciekawe, branżowe tematy. Mieliśmy możliwość zaprezentowania się offline, co jest także bardzo potrzebne w dzisiejszych czasach.

Plebiscyt Polska Architektura XXL

Plebiscyt Polska Architektura XXL to najbardziej kompleksowy przegląd aktywności polskiej architektury. W tegorocznej edycji wybrano wiele imponujących realizacji, które były oceniane przez profesjonalne jury. Projekty były zgłaszane w sześciu kategoriach i 12 subkategoriach. Co więcej, wśród 66 nominowanych realizacji architektonicznych został wybrany zwycięzca nagrody Grand Prix.

Podczas Gali uczestnicy mieli również okazję wysłuchać inspirującego manifestu Szymona Wojciechowskiego z pracowni APA Wojciechowski Architekci, który promuje książkę "Teorie i manifesty polskich architektów" – zbiór wypowiedzi teoretycznych biur projektowych, których prace były finalistami plebiscytu w 2022 roku.

Piłka: Pracownik prezentujący podczas Gali Plebiscytu Polska Architektura XXL 2022 — Prawidłowy: Budynek Morskiego Centrum Nauki w Szczecinie

Po lewej: Pracownik prezentujący podczas Gali Plebiscytu Polska Architektura XXL 2022 — Po prawej: Budynek Morskiego Centrum Nauki w Szczecinie

Wydarzenie zakończył uroczysty bankiet w jedynym z ciekawszych budynków architektonicznych w Polsce. Imponujący budynek Morskiego Centrum Nauki z daleka przypomina zacumowany u brzegu okręt, ma 122 metry długości i 14 metrów wysokości. Posiada on trzy poziomy, gdzie znajdują się przestrzenie wystawiennicze, interaktywne prezentacje związane ze środowiskiem wodnym oraz atrakcyjne planetarium. Co więcej, funkcje gmachu uzupełniają sale konferencyjne, edukacyjne oraz warsztatowe. Budynek posiada również taras widokowy na dachu, który oferuje zapierające dech w piersiach widoki.

Chcesz uzyskać więcej informacji

Rozwiązanie wielorzędowe VELUX

Projektuj z uwzględnieniem maksymalnej ilości światła dziennego

Przewodnik e-book

Pobierz nasz przewodnik e-book i uzyskaj więcej informacji na temat naszego spójnego i eleganckiego rozwiązania wielorzędowego VELUX, które zapewnia maksymalny dostęp światła dziennego i kreuje komfortową atmosferę w pomieszczeniach.

Przewodnik e-book — Rozwiązanie wielorzędowe VELUX — „Projektuj uwzględniając maksymalną ilość światła dziennego”

Kontakt z nami

Skontaktuj się z nami w przypadku pytań technicznych lub chęci uzyskania wyceny.