JET Grupa Polska Sp. z o. o. – Część VELUX Commercial

Nowości produktowe

JET Grupa Polska Sp. z o. o. jest teraz częścią VELUX Commercial. Dzięki przejęciu JET Grupa Polska Sp. z o. o., VELUX Commercial oferuje szerszą gamę rozwiązań w zakresie światła dziennego dla segmentu przemysłowych dachów płaskich.

JET Grupa Polska Sp. z o. o. jest teraz częścią VELUX Commercial. Dzięki przejęciu JET Grupa Polska Sp. z o. o., VELUX Commercial oferuje szerszą gamę rozwiązań w zakresie światła dziennego dla segmentu przemysłowych dachów płaskich.

JET-Group jest wiodącym europejskim dostawcą rozwiązań w zakresie światła dziennego, produktów wentylacyjnych oraz systemów odprowadzania dymu i ciepła. Założona w 1970 roku z siedzibą w Hüllhorst w Niemczech firma od wielu dziesięcioleci dostarcza estetyczne i technologicznie innowacyjne rozwiązania dla przemysłowych dachów płaskich, które doskonale sprawdzają się zarówno w nowych konstrukcjach, jak i w projektach renowacyjnych.

W 2018 roku JET-Group stała się centralną częścią VELUX Commercial w wyniku planowanego działania, jakim jest wzmocnienie pozycji na rynku komercyjnym i dostarczenie światła dziennego ludziom w budynkach komercyjnych. Poprzez dodanie rozwiązań JET-Group do portfolio produktów VELUX Commercial, oferujemy klientom na rynku komercyjnym jeszcze więcej korzyści.

Od naturalnego oświetlenia, wentylacji i odprowadzania dymu do ochrony przed wpadnięciem, rozwiązania dla przemysłowych dachów płaskich dostarczane przez JET-Group, obejmują szeroki zakres produktów dla większej wydajności, efektywności energetycznej, ochrony przeciwpożarowej i bezpieczeństwa.

Rozwiązania składają się z produktów takich jak kopuły świetlikowe, pasma świetlne oraz wentylacja odprowadzająca dym i ciepło, w szczególności:

- Kopuły i okna do dachów płaskich, które zapewniają pojedyncze źródła naturalnego światła łącząc wydajność, jakość i estetykę.

- Pasma świetlne, które są idealne do pokrycia dużych powierzchni dachów skośnych lub płaskich i dostosowane do konkretnych potrzeb budynku i mieszkańców.

- Wentylacja oddymiająca i komfortowa, która zmniejsza ryzyko w przypadku pożaru, optymalizuje jakość powietrza dla zdrowego środowiska wewnętrznego i zarządza klimatem wewnętrznym w celu promowania dobrego samopoczucia.

 

Łącząc siły z JET-Group i dodając te unikalne rozwiązania do już istniejącej gamy produktów VELUX Commercial w postaci modułowych świetlików, oferujemy wyjątkowe rozwiązania w zakresie przeszkleń architektonicznych, jak również przemysłowych okien do dachów płaskich.