VELUX Commercial członkiem Polsko-Ukraińskiej Izby Gospodarczej (PUIG)

Wiadomości

W ostatnim czasie nasza firma dołączyła do grona członków Polsko-Ukraińskiej Izby Gospodarczej (PUIG)

Jesteśmy dumni, że możemy ogłosić swoje członkostwo w Polsko-Ukraińskiej Izbie Gospodarczej (PUIG). Jest ona jedną z najstarszych bilateralnych izb gospodarczych w Polsce, od 1992 roku działającą na rzecz rozwoju polsko–ukraińskich stosunków gospodarczych i kulturalnych. Zrzeszając swoich partnerów biznesowych, realizuje ona wizję sprawnej i efektywnej współpracy gospodarczo-kulturalnej między Polską i Ukrainą. Izba swoje cele realizuje przez wsparcie Firm Członkowskich, reprezentowanie ukraińskich inwestorów w Polsce i polskich na Ukrainie, współprace z polskimi, ukraińskimi i międzynarodowymi organizacjami biznesowymi i kulturalnymi czy kształtowanie pozytywnego wizerunku Ukrainy w Polsce oraz Polski na Ukrainie.    

Jednym z pierwszych działań, jakie pragniemy podjąć w ramach członkostwa, jest udział w wydarzeniach przygotowanych przez Izbę.

Spotkanie networkingowe- Forum Inwestycyjne Nieruchomości w październiku, gdzie jako partner dzielić się będziemy swoją wiedzą podczas wystąpienia, a także pragniemy poznać ludzi zmieniających przyszłe oblicze Ukrainy.  

Kolejnym istotnym wydarzeniem będzie wystawa ReBuild Ukraine w listopadzie, podczas której dzielić się będziemy wiedzą i doświadczeniem z zakresu naturalnego doświetlania oraz wentylacji budynków publicznych na swoim stanowisku. Pozwoli nam to wesprzeć przyszłe projekty, tym samym stawiając swoją cegiełkę w odbudowie dotkniętej wojną Ukrainy. 

Jako firma pragniemy wraz ze swoim szerokim zapleczem wiedzy oraz doświadczeniem być członkiem wspólnoty mającej realny wpływ na tworzenie zdrowych i bezpiecznych przestrzeni na terenie tego pięknego kraju. Udział w wydarzeniach organizowanych przez Izbę pozwoli nam poznać odważnych ludzi posiadających ogromne serca, którzy podobnie jak my, chcą przywrócić Ukrainie jej urok i przede wszystkim tworzyć bezpieczne przestrzenie publiczne dla ludzi. 

Z chęcią dzielić się będziemy szczegółami w najbliższym czasie, dlatego bądźcie z nami i śledźcie nasze działania na stronie internetowej oraz LinkedIN.  


Alt text: Logotyp Polsko-Ukraińskiej Izby Gospodarczej (PUIG)