Rozwiązanie wielorzędowe VELUX

Projektuj z uwzględnieniem maksymalnej ilości światła dziennego

Przedstawiamy nowy produkt

Przedstawiamy rozwiązanie wielorzędowe — projekt z uwzględnieniem maksymalnej ilości światła dziennego, aby zoptymalizować samopoczucie i produktywność. Nowe rozwiązanie wielorzędowe VELUX to modułowy system świetlików do dużych atriów, który zapewnia maksymalną ilość światła dziennego oraz poprawia estetykę i jakość budynku.

Świetliki dachowe — rozwiązanie wielorzędowe widziane od wewnątrz

Projektuj z uwzględnieniem światła dziennego na trzy nowe sposoby

Liczne badania pokazują, że światło dzienne i świeże powietrze poprawiają nasze zdrowie i samopoczucie. Rozwiązanie wielorzędowe VELUX może wspomóc Cię we wprowadzeniu tych niezbędnych czynników do każdego budynku komercyjnego.
Wybierz spośród trzech wariantów:

Kluczowe zalety rozwiązania wielorzędowego VELUX

Nowe rozwiązanie wielorzędowe VELUX oferuje unikalną strukturę stopni oraz korzyści, które można uzyskać projektując atrium:

 • Maksymalna ilość światła dziennego.
 • Spójne, eleganckie wzornictwo. 
 • Zintegrowany odpływ wody.

Maksymalna ilość światła dziennego.

Rozwiązanie wielorzędowe VELUX jest specjalnie zaprojektowane do obsługi rzędów świetlików bez potrzeby stosowania grubych, nieestetycznych belek. W ten sposób wszechstronny system umożliwia uzyskanie jeszcze lepszego widoku na zewnątrz, bez uszczerbku na estetyce ani jakości.

Spójne, eleganckie wzornictwo. 

Dzięki zastosowaniu cienkich belek nośnych zaprojektowanych przez architekta, rozwiązanie wielorzędowe VELUX łączy maksymalną ilość światła dziennego z minimalistycznym designem. Dzięki ukrytym siłownikom nasze moduły wentylacyjne po zamknięciu wyglądają identycznie jak moduły stałe, tworząc elegancką i jednolitą estetykę.

Zintegrowany odpływ wody.

Całość uzupełniają fabrycznie wykończone kołnierze, które łączą rzędy świetlików i zapewniają odprowadzenie wody pomiędzy każdym rzędem.

Odwiedź stronę rozwiązania wielorzędowego

Chcesz uzyskać więcej informacji

Rozwiązanie wielorzędowe VELUX

Projektuj z uwzględnieniem maksymalnej ilości światła dziennego

Przewodnik e-book

Pobierz nasz przewodnik e-book i uzyskaj więcej informacji na temat naszego spójnego i eleganckiego rozwiązania wielorzędowego VELUX, które zapewnia maksymalny dostęp światła dziennego i kreuje komfortową atmosferę w pomieszczeniach.

Przewodnik e-book — Rozwiązanie wielorzędowe VELUX — „Projektuj uwzględniając maksymalną ilość światła dziennego”

Kontakt z nami

Skontaktuj się z nami w przypadku pytań technicznych lub chęci uzyskania wyceny.

Komfort, który możesz kontrolować

Istotną cechą naszego modułowego rozwiązania wielorzędowego jest możliwość zarządzania klimatem wewnętrznym. Każdy moduł można dostosować za pomocą kilku specyficznych funkcji, takich jak powłoki szklane, rolety i automatyczna wentylacja, aby umożliwić uzyskanie komfortu w pomieszczeniu niezależnie od temperatury, ilości oślepiającego światła lub braku wentylacji.

Dlaczego warto wybrać świetliki modułowe VELUX Modular Skylights

Wybór rozwiązania wielorzędowego VELUX umożliwia dodatkowo:

 • Poświęcenie mniejszej ilości czasu na określanie parametrów, a więcej na projektowaniu właściwego rozwiązania. 
  Modułowa konstrukcja świetlików pozwala szybko naszkicować projekt i uzyskać dokładne wyobrażenie o tym, jak będzie wyglądała ostateczna wersja.

 • Do trzech razy szybszy montaż. 
  Nasze świetliki są prefabrykowane poza obszarem budowy i docierają na miejsce w formie gotowej do instalacji wraz ze wszystkimi elementami niezbędnymi do montażu i szybkiego zabezpieczenia budynku.

 • Uzyskanie gwarantowanej wydajności.
  Każdy element systemu świetlików modułowych jest dokładnie testowany i zintegrowany w kontrolowanym środowisku fabrycznym, co zapewnia odpowiednie dopasowanie i wydajność.  

Uzyskaj więcej informacji o korzyściach płynących z zastosowania świetlików modułowych VELUX Modular Skylights.