Konserwacja i serwis w JET

Nasze rozwiązania produktowe w zakresie naturalnego oświetlenia, wentylacji i oddymiania muszą spełniać najwyższe wymagania w odniesieniu do funkcjonalności oraz bezpieczeństwa. Aby zapewnić długotrwałe i bezproblemowe działanie naszych produktów, oferujemy kompleksowy pakiet usług konserwacyjno-serwisowych gwarantujących maksymalny komfort i bezpieczeństwo. Nasze wieloletnie doświadczenie i kompetencje połączone z lokalną obecnością i licznym zespołem certyfikowanych techników serwisowych czynią z nas godnego zaufania partnera na najwyższym poziomie pod każdym względem


Zespoły serwisowe JET zapewniają profesjonalną konserwację instalacji oddymiania, a także odpowiednią pielęgnację przeszklonych struktur na dachach płaskich. Tylko takie działanie pozwala tak naprawdę zagwarantować długofalową funkcjonalność zastosowanych produktów. Jednocześnie oznacza to skuteczną redukcję przyszłych kosztów poprzez uniknięcie konieczności przedwczesnej wymiany systemów. Szczególnie istotna jest także regularna i prawidłowa konserwacja instalacji odprowadzania dymu i ciepła, wymagana obowiązującymi przepisami, ponieważ może przesądzać o życiu lub śmierci w przypadku wybuchu pożaru.


Chętnie zapewnimy również wszelką potrzebną pomoc planistyczną w projektowaniu, konfiguracji i doborze odpowiednich systemów – jeśli chodzi o oświetlanie, wentylację i oddymianie z użyciem świetlików punktowych lub pasm świetlnych, indywidualne konstrukcje wykorzystujące szklenie GRILLODUR®, niezbędne obliczenia statyczne czy kompletne systemy odprowadzania dymu i ciepła. W każdym przypadku jesteśmy do pełnej dyspozycji i służymy optymalnymi rozwiązaniami dostosowanymi do potrzeb i budynków naszych klientów.


Oferujemy również szereg korzyści dostępnych dla oficjalnych partnerów JET. W ramach partnerstwasystemowego udostępniamy i zapewniamy na przykład przydatne rozwiązania do wspierania sprzedaży, intensywne szkolenia, wydajne procesy, stałe osoby kontaktowe oraz cyfrowy dostęp do wszystkich informacji. Zapraszamy do kontaktu.

Konserwacja i serwis w JET

Konserwacja i serwis na najwyższym poziomie JET


Serwis


Serwis i konserwacja – materiały do pobrania


Konserwacja i serwis – kontakt