Jesteśmy VELUX Commercial

Rozwiązania w zakresie światła dziennego i wentylacji do budynków przemysłowych, handlowych i użyteczności publicznej.

Film: Jesteśmy VELUX Commercial

Spółka VELUX Commercial powstała w 2019 r. i składa się z byłych organizacji JET, Vitral i VELUX Modular Skylights. Obecnie VELUX Commercial działa jako jedna spółka i oferuje wsparcie specjalistom budowlanym w całym procesie, od specyfikacji po dostawę i konserwację rozwiązań w zakresie światła dziennego i wentylacji.

Naszym celem jest bycie preferowanym partnerem w zakresie rozwiązań przeszkleń dachów płaskich oraz wentylacji pożarowych w budynkach komercyjnych.

Nasz zespół ekspertów ds. światła dziennego i wentylacji uważnie wysłucha Twoich konkretnych potrzeb i pomoże wybrać najlepsze i najbezpieczniejsze rozwiązanie, a także dopilnuje, aby zostało prawidłowo zainstalowane, sprawnie działało i było odpowiednio konserwowane.

Jako członek Grupy VELUX bazujemy na doświadczeniu w zakresie światła dziennego i wentylacji, które gromadziliśmy w ciągu ostatnich 80 lat, i dążymy do oferowania najbardziej solidnej, zrównoważonej i innowacyjnej gamy świetlików kopułkowych, pasm świetlnych oraz systemów przeszklenia na rynku komercyjnym.

Jesteśmy VELUX Commercial

Przeczytaj więcej o globalnej platformie produktów VELUX Commercial i o tym, jak możemy wspierać Cię w całym procesie budowy.

Broszura: Jesteśmy VELUX Commercial

Oferta produktowa VELUX Commercial składa się z czterech głównych kategorii

Wsparcie projektowe w zakresie stosowania świetlików