Wyposażenie do odprowadzania dymu i ciepła oraz wentylacji przeznaczone do klap dymowych w pasmach świetlnych

Pasma świetlne JET sprawdzają się świetnie nie tylko jako wielkopowierzchniowe systemy doświetlające, ale – po wyposażeniu w odpowiednie klapy i urządzenia otwierające – również jako systemy grawitacyjnego oddymiania i codziennej wentylacji. Można ich używać w funkcji jedynie odprowadzania dymu i ciepła albo jedynie wentylacyjnej, a także jako rozwiązanie łączące obie te funkcje. Zarówno przy zasilaniu elektrycznym, jak i pneumatycznym.


Wyposażenie JET do odprowadzania dymu i ciepła oraz wentylacji przeznaczone do klap dymowych w pasmach świetlnych pozwala korzystać z nich jako rozwiązania do grawitacyjnego oddymiania i wentylacji. W ten sposób można zapewnić skuteczne odprowadzanie dymu i ciepła w różnych warunkach eksploatacji zgodnie z normą EN 12101-2. Nasze napędy i systemy klap gwarantują najwyższą ochronę w przypadku pożaru, są niezawodne, a dzięki wyjątkowej jakości wykonania zachowują sprawność również po wielokrotnym ich otwieraniu.


Aby zapewnić również zdrowe i przyjemne środowisko pracy na co dzień, pasma świetlne JET można stosować w połączeniu z klapami i odpowiednim wyposażeniem opcjonalnym zapewniającym możliwość wentylacji pomieszczeń. Z przyjemnością przedstawimy różne możliwości wyposażenia pasm świetlnych w elementy do odprowadzania dymu i ciepła oraz wentylacji.

Wyposażenie przeznaczone do klap dymowych w pasmach świetlnych do odprowadzania dymu i ciepła oraz wentylacji

Wyposażenie pneumatyczne przeznaczone do klap dymowych w pasmach świetlnych służące do odprowadzania dymu i ciepła


Wyposażenie elektryczne przeznaczone do klap dymowych w pasmach świetlnych służące do odprowadzania dymu i ciepła