Wyposażenie elektryczne punktowych klap dymowych do odprowadzania dymu i ciepła zgodne z normą EN 12101-2

Oferowane przez JET wyposażenie elektryczne do odprowadzania dymu i ciepła zgodne z normą EN 12101-2 oraz świadectwem Dopuszczenia CNBOP umożliwia, oprócz codziennego wietrzenia pomieszczeń, przede wszystkim pewne i wydajne otwieranie świetlików kopułkowych w ramach działań przeciwpożarowych. JET oferuje odpowiednio dostosowane rozwiązania systemowe do najróżniejszych zastosowań: od jednoelementowego urządzenia JET FIREJET® 165J SA przez wielofunkcyjny model JET FIREJET® GA i zestaw do oddymiania klatek schodowych, aż po kompletny system odprowadzania dymu i ciepła.


Solidne i szybkie urządzenie JET FIREJET® 165J SA imponuje nie tylko dużą siłą działania, ale także niskim poziomem hałasu oraz możliwością zaprogramowania ustawienia szczególnie dużego kąta otwarcia klapy dymowej. Codzienna wentylacja jest możliwa również bez konieczności stosowania dodatkowego silnika.


Do oddymiania klatek schodowych oferujemy kompletny zestaw urządzeń posiadający Świadectwo Dopuszczenia CBOP, który można uzupełnić kolejnymi elementami wyposażenia dodatkowego. Szczegółowe informacje dotyczące zakresu dostawy i usług przedstawiono w poniższych opisach produktów.


Zasadniczo elementy wyposażenia elektrycznego do odprowadzania dymu i ciepła można montować na różnych podstawach i świetlikach kopułkowych i podłączać do odpowiedniej centralki oddymiania 24/48V z zastosowaniem szerokiej gamy akcesoriów i różnych możliwości sterowania. Dodatkowo istnieje możliwości podłączenia naszych urządzeń do systemu automatyki budynkowej.

Wyposażenie elektryczne punktowych klap dymowych do odprowadzania dymu i ciepła zgodne z normą EN 12101-2 oraz Świadectwem Dopuszczenia CNBOP

Siłownik oddymiający JET FIREJET®165J SA 24V/48V/230V AZ


JET 24V RWA-SYSTEME