Okna oddymiające VENTRIA do odprowadzania dymu i ciepła (urządzenie zgodne z EN 12101-2) oraz wentylacji

Okna oddymiające VENTRIA firmy JET to najlepiej sprawdzające się w praktyce okna wentylacyjno-oddymiające, które można stosować na dachach o nachyleniu od 0°do 90° w wersji jedno- lub dwuskrzydłowej. Są wyprodukowane z wysokiej jakości profili aluminiowych i nadają się zarówno do systemów odprowadzania dymu i ciepła, jak i do codziennej wentylacji. Przekładka termiczna na obwodzie skrzydła zapewnia przy tym bardzo dobre właściwości izolacyjne.


Okna oddymiające VENTRIA cechują się ponadto atrakcyjnym wyglądem, a różnorodność modeli zapewnia szerokie spektrum zastosowań. Otwieranie skrzydeł może być realizowane w zależności od potrzeb przez napęd elektryczny lub pneumatyczny. Dzięki niedużej szerokości powierzchni czołowej skrzydła zapewniona jest bardzo dobra wydajność świetlna. Kolejne zalety okien wentylacyjno-oddymiających wiążą się z ich wysoką szczelnością powietrza oraz odpornością na działanie deszczu, a także dużą wytrzymałością na obciążenie wiatrem.


Okna oddymiające VENTRIA 3 można stosować nie tylko jako skrzydła uchylne i odchylne, ale także jako skrzydła rozwierane.

Okna oddymiające VENTRIA do odprowadzania dymu i ciepła oraz wentylacji

VENTRIA TG FLAP


Skrzydła okienne VENTRIA 3