Energooszczędne pasma świetlne JET

Energooszczędne pasma świetlne JET sprawdzają się szczególnie dobrze wszędzie tam, gdzie wymagane jest stosowanie rozwiązań pozwalających ograniczyć zużycie energii – zarówno w nowym budownictwie, jak i w modernizacji istniejących budynków. Pasma te, dostępne są w różnych opcjach przeszklenia (nieprzezierne/przezroczyste), można stosować do doświetlania wnętrz światłem dziennym oraz wentylacji i oddymiania. Dzięki wysokiemu stopniowi prefabrykacji ich montaż jest prosty i szybki. Wybierać można między cenionym modelem JET VARIO-THERM a wariantem JET VARIO-THERM-S (pasma świetlne dwuspadowe i szedowe).


Innowacyjne połączenie materiałów w profilach kompozytowych JET składających się z wytrzymałego, twardego tworzywa PCW oraz aluminiowych profili okładzinowych zapewnia wysoką jakość i trwałość konstrukcji, łącząc w sobie właściwości izolacyjne, wysoką ochronę oraz idealną szczelność połączenia z dachem z wysokimi walorami architektonicznymi. W połączeniu z charakteryzującymi się bardzo dobrą izolacyjnością cieplną wielokomorowymi profilami okapowymi oraz profilami łącznikowymi cokołów zapewniają to optymalny przebieg izoterm i tym samym małe straty ciepła.


Wszystkie energooszczędne konstrukcje pasm świetlnych JET są dodatkowo testowane i certyfikowane oraz uzyskały, europejską ocenę techniczną (ETA), dzięki czemu można je stosować w całej Europie bez obaw o brak zgodności z przepisami. Odpowiednio dostosowane systemowe wyposażenie dodatkowe, takie jak system zacieniające czy certyfikowane zabezpieczenia przed wpadnięciem uzupełniają naszą ofertę energooszczędnych pasm świetlnych.

Energooszczędne pasma świetlne

JET VARIO-THERM


JET VARIO-THERM-S