Klapy do pasm świetlnych JET

Niezależnie od tego, czy klapy do pasm świetlnych JET mają pełnić funkcje oddymiające w systemie odprowadzania dymu i ciepła czy też zapewniać codzienną wentylację i wietrzenie pomieszczeń, nasze produkty są przygotowane tak, by w każdej z tych ról sprawdzać się doskonale. Bezproblemowo mogą działać i pełnić obie te funkcje (oddymianie i wentylacja) jednocześnie.


Wśród naszych produktów oferujemy klapy pełne, boczne, sklepieniowe, pojedyncze, kalenicowe oraz dwuskrzydłowe. Do codziennej wentylacji nasze klapy uzupełniane są o odpowiedni system ich otwierania – do wyboru: elektryczny lub pneumatyczny. Maksymalną wygodę zapewnia zaś ich podłączenie do centrali sterującej z regulatorem czasowym, uwzględniającej również dane dostarczane przez wbudowany czujnik wiatru i deszczu.


Optymalny system klap dobieramy zawsze w zależności od szerokości zamówionych pasm świetlnych oraz innych indywidualnych wymagań. Wszystkie urządzenia spełniają wymaganiami dla systemów naturalnego oddymiania i wentylacji zgodnie z europejskimi przepisami oraz normą EN 12101-2.

Klapy do pasm świetlnych

Klapy pełne JET do pasm świetlnych


Klapy boczne i sklepieniowe JET do pasm świetlnych


Klapy dwuskrzydłowe JET do pasm świetlnych


JET continuous rooflight single flap


Klapy lamelowe JET SMOKEJET®