Standardowe pasma świetlne JET

Standardowe pasmo świetlne JET VARIO-NORM to nasz bestseller wśród systemów pasm świetlnych o potrójnej funkcjonalności: zapewnia ono optymalne oświetlenie wnętrz światłem dziennym, dopływ świeżego powietrza do miejsca pracy oraz jednocześnie odprowadzanie dymu zapewniające ochronę w przypadku pożaru. Nasz produkt znajduje zastosowanie w nowym budownictwie oraz w remontach budynków już istniejących.


To pasmo świetlne jest dostępne w różnych opcjach przeszklenia (nieprzeziernego i przezroczystego), aby sprostać różnym wymaganiom projektowym. Wysoki stopień prefabrykacji zapewnia przy tym prosty i szybki montaż. Kolejna zaleta: nasze standardowe pasmo świetlne uzyskało europejską oceną techniczną (ETA), co oznacza jego zgodność z wymogami przepisów budowlanych wszystkich państw członkowskich UE.


Po wyposażeniu w odpowiednie systemy klap, takich jak klapy pełne, kalenicowe, podwójne, boczne czy sklepieniowe, nasze pasmo świetlne doskonale nadaje się do wentylacji pomieszczeń oraz odprowadzania dymu i ciepła. Dla bezpieczeństwa podczas montażu i konserwacji na dachu produkt zaopatrzyć można również w specjalne systemy ochrony przed wpadnięciem przez otwór w dachu.

Standardowe pasma świetlne

JET VARIO-NORM