Świetliki kopułkowe JET

Świetliki kopułkowe z tworzywa sztucznego JET to idealne rozwiązanie do stosowania na dachach płaskich, by doprowadzić światło dzienne i świeże powietrze do wnętrz budynków przemysłowych. Często z uwagi na sposób konstrukcji takich budynków funkcji tych nie da się zrealizować na powierzchniach ścian elewacyjnych. 


Świetliki kopułkowe JET wyróżniają się wytrzymałością i trwałością, stanowiąc dzięki temu oszczędne rozwiązanie na lata. Jest to możliwe dzięki typowemu dla rozwiązań JET mechanicznemu mocowaniu przeszklenia świetlika na ramie otworu wentylacyjnego lub bezpośrednio na podstawie. Przydatne rozwiązania pomocnicze, takie jak systemy połączeniowe z uszczelnieniem dachu, pomagają w bezpiecznej i wydajnej zabudowie naszych produktów na różnych konstrukcjach dachów płaskich.


Nasza oferta świetlików kopułkowych wyróżnia się przy tym ogromną różnorodnością kształtów, rozmiarów oraz opcji przeszklenia. Uzupełnia ją zaś szeroki wybór podstaw oraz wyposażenia dodatkowego, dzięki czemu świetliki kopułkowe JET można skonfigurować niemal do każdego zastosowania. Dzięki temu łatwo można również przygotować produkt spełniający indywidualne wymagania w zakresie realizowanych funkcji oraz kształtu. Za przykład mogą tu służyć nasze produkty z dodatkową izolacją, dzięki czemu będą one nadawać się wszędzie tam, gdzie wymagane będą doskonałe właściwości termoizolacyjne. Inny przykład: jeśli produkt ma zapewniać również wentylację i oddymianie, nasze świetliki można uzupełnić o odpowiednie wyposażenie dodatkowe, tak aby skutecznie realizowały również takie funkcje. W zależności od wersji oraz zastosowanego wyposażenia dodatkowego nasze produkty mogą realizować także dodatkowe funkcje, takie jak ochrona przed wpadnięciem przez otwór w dachu, przed ciepłem, promieniowaniem słonecznym, uderzeniami czy gradobiciem.


Wszystkie świetliki kopułkowe JET spełniają wymagania norm podanych w deklaracji właściwości użytkowych CE.

Świetliki kopułkowe

Standardowe świetliki kopułkowe


Energooszczędne świetliki kopułkowe


Heat protection dome rooflights


Świetliki kopułkowe zabezpieczone przed


Świetliki kopułkowe zabezpieczone przed gradobiciem


Sound protection dome rooflights


Wersje niestandardowe świetlików kopułkowych


Podstawy świetlików


Dome rooflight accessories


Wyposażenie dodatkowe integrujące z systemem sterowania budynkiem