JET Atmosfera

Linia produktów światła dziennego JET Atmosfera została stworzona specjalnie do stosowania w miejscach, w których ludzie mieszkają, uczą się i pracują, czyli tam gdzie spędzają większość swojego czasu. W takich miejscach, oprócz odpowiedniego oświetlenia światłem dziennym oraz zapewnienia świeżego powietrza, ważna jest także architektoniczna jakość otaczającej przestrzeni. I to niezależnie od tego, czy chodzi o nowo budowane lub remontowane budynki biurowe, administracyjne czy mieszkaniowe.


JET Atmosfera to bogata linia produktów odpowiadających na wymagania występujące w takich właśnie obszarach. Nasze rozwiązania dostarczania światła dziennego łączą w sobie aspekty estetyczne, efektywne i funkcjonalne – zapewniając naturalne światło dzienne i świeże powietrze lub funkcje oddymiania – by w ten sposób przyczyniać się do stworzenia przytulnego i produktywnego środowiska życia i pracy.


Różne wersje naszych produktów, takich jak okna do dachów płaskich i świetliki kopułowe, zapewniają szeroki zakres rozwiązań odpowiadających nawet na szczególne potrzeby. Jeszcze większy komfort zapewniają możliwości zastosowania wyposażenia dodatkowego, takiego jak zacienienia, systemy kierowania światła czy zautomatyzowane opcje wentylacji. Dostępny jest również system oddymiania klatek schodowych.


Z przyjemnością udzielimy wyczerpujących informacji o poszczególnych produktach i możliwości ich wykorzystania również w celach odprowadzania dymu i ciepła oraz wentylacji.

JET Atmosfera

Okna do dachów płaskich JET