JET Atmosfera

Linia produktów światła dziennego JET Atmosfera została stworzona specjalnie do stosowania w miejscach, w których ludzie mieszkają, uczą się i pracują, czyli tam gdzie spędzają większość swojego czasu. W takich miejscach, oprócz odpowiedniego oświetlenia światłem dziennym oraz zapewnienia świeżego powietrza, ważna jest także architektoniczna jakość otaczającej przestrzeni. I to niezależnie od tego, czy chodzi o nowo budowane lub remontowane budynki biurowe, administracyjne czy mieszkaniowe.


JET Atmosfera to bogata linia produktów odpowiadających na wymagania występujące w takich właśnie obszarach. Nasze rozwiązania dostarczania światła dziennego łączą w sobie aspekty estetyczne, efektywne i funkcjonalne – zapewniając naturalne światło dzienne i świeże powietrze lub funkcje oddymiania – by w ten sposób przyczyniać się do stworzenia przytulnego i produktywnego środowiska życia i pracy.


Różne wersje naszych produktów, takich jak okna do dachów płaskich, świetliki kopułowe, piramidy czy świetliki w dachach jednospadowych, zapewniają szeroki zakres rozwiązań odpowiadających nawet na szczególne potrzeby. Również różne opcje przeszklenia z wykorzystaniem (izolowanego) szkła lub GRILLODUR® mają w tym swój udział. Jeszcze większy komfort zapewniają możliwości zastosowania wyposażenia dodatkowego, takiego jak zacienienia, systemy kierowania światła czy zautomatyzowane opcje wentylacji. Dostępny jest również system oddymiania klatek schodowych.


Z przyjemnością udzielimy wyczerpujących informacji o poszczególnych produktach i możliwości ich wykorzystania również w celach odprowadzania dymu i ciepła oraz wentylacji.

JET Atmosfera

Okna do dachów płaskich JET