Systemy zabezpieczające przed wpadnięciem JET do montażu w ramach doposażenia

Dzięki dostępnym do montażu w ramach doposażenia systemom zabezpieczającym wpadnięciem JET doświetlików punktowych i pasm świetlnych, które konstrukcyjnie nie zostały wyposażone w takie zabezpieczenie, wykonywanie niezbędnych prac na dachu przy tego rodzaju strukturach staje się dużo bezpieczniejsze. Dla operatorów budynków oznacza to również znacznie mniejsze ryzyko w zakresie odpowiedzialności związanej z posiadanymi instalacjami dachowymi.
 

Czy to w trakcie remontu czy modernizacji – systemy zabezpieczające przez wpadnięciem JET można bezproblemowo zabudować w dowolnej chwili, aby zagwarantować optymalną ochronę na dachu. Niezależnie od tego, czy chodzi o siatkę zabezpieczającą przed upadkiem przez otwór w dachu, kratę stalową czy mobilny system mocowania – systemy zabezpieczające przez wpadnięciem JET do montażu w ramach doposażenia zapewniają najwyższy poziom bezpieczeństwa w pracy.
 

Szczególnym rozwiązaniem w naszej ofercie jest system JET LK-DDN przeznaczony do świetlików punktowych. Jest to specjalna siatka zabezpieczająca przed upadkiem przez otwór w dachu, którą można stosować na wszystkich podstawach świetlikowych niezależnie od producenta, materiału, kształtu czy funkcji. Dzięki tym zaletom oraz wyjątkowemu samozabezpieczającemu się mocowaniu, a także innowacyjnemu procesowi weryfikacji nośności podstawy przed zabudową, rozwiązanie to oferuje maksymalną elastyczność zastosowania oraz wysoki poziom bezpieczeństwa na dachu.
 

W połączeniu ze znormalizowanym pięcioetapowym procesem systemowym JET służącym do oceny zagrożeń występujących na dachu, obejmującym m.in. weryfikację nośności konstrukcji, montaż systemu,odbiór techniczny i dostarczenie dokumentacji, pozwala to stworzyć kompleksową koncepcję bezpieczeństwa dla danego dachu płaskiego.

Oferta systemów zabezpieczających przed upadkiem przez otwór w dachu JET do montażu w ramach doposażenia

JET SAFETY-SET