{{curreentCase.CaseSelected.Header}}

Duże, pojedyncze świetliki dachowe wypełniają przestrzenie światłem dziennym

Brangeon Group to niezależna firma rodzinna specjalizująca się w transporcie, logistyce, zbiórce odpadów i recyklingu. Wizja grupy ma dwa główne cele: zmniejszenie śladu środowiskowego oraz umieszczenie pracowników w centrum rozwoju. Dlatego też dostęp do naturalnego oświetlenia miał kluczowe znaczenie dla realizacji projektu i dobrego samopoczucia pracowników.

Instalacja modułowych świetlików dachowych Monolight w budynku wydawała się naturalnym wyborem dla tego projektu. Monolight składa się z szklanej części górnej i minimalistycznej wewnętrznej obudowy. Nadaje to nowoczesny wygląd świetlikowi dachowemu, co czyni go szczególnie odpowiednim do współczesnych projektów. Modułowe świetliki dachowe mogą być konfigurowane z niestandardowymi wymiarami i szerokim wyborem opcji szklenia.

Korytarz biura Brangeon jest oświetlony przez cztery duże modułowe świetliki dachowe, z których największy ma 3 metry długości. Rozwiązanie to zapewnia dużą ilość światła dziennego przez dach, dlatego jest idealnym rozwiązaniem, gdy priorytetem jest naturalne światło. Dzięki tym rozwiązaniom światło dzienne zalewa cały korytarz, wpuszczając również światło do połączonych pomieszczeń, pokoi biurowych i sal konferencyjnych. Aby ludzie mogli efektywnie wykonywać swoje zadania, potrzebują przyjemnego i spokojnego otoczenia. Naturalne światło pomaga w stworzeniu takich warunków.

Opis


{{property.PropertyName}}

{{pValue.PropertyValue}}

Produkty wykorzystane w projekcie

4x Świetlik Monolight

Świetlik Monolight

Niestandardowe, jednoelementowe płaskie moduły szklane kierujące naturalne światło do konkretnych obszarów wewnątrz budynku.

Świetlik Monolight Przeczytaj więcej

Rozmiar projektu: 4 moduły 

  • 1 szt. Moduł stały 800x2400 mm
  • 2 szt. Moduł stały 800x3000 mm
  • 1 szt. Moduł stały 800x1600 mm 

Świetlik Monolight

Niestandardowe, jednoelementowe płaskie moduły szklane kierujące naturalne światło do konkretnych obszarów wewnątrz budynku.

Świetlik Monolight Przeczytaj więcej
Project support help for modular skylights - icon

Jesteśmy tutaj, aby Ci pomóc

Nasi specjaliści od świetlików przeprowadzą Cię przez cały proces — od projektu po montaż.

Uzyskaj wsparcie projektowe
Price estimate - icon

Uzyskaj wycenę

Poproś o wycenę świetlika.

Uzyskaj wycenę

Inne studia przypadków