{{curreentCase.CaseSelected.Header}}

Po ponad dekadzie CM Byg, renomowana duńska firma stolarska, chciała stworzyć imponujący budynek, który spełniałby cele firmy: przyjazny i zrównoważony. Wizja obejmowała poprawę jakości powietrza i zaprojektowanie wypełnionych światłem przestrzeni w celu zwiększenia dobrego samopoczucia, koncentracji i produktywności pracowników.
Zastosowanie lekkich konstrukcji, paneli słonecznych, pomp ciepła i naturalnego światła miało na celu nie tylko zmniejszenie zużycia energii, ale także spełnienie wysokich standardów zrównoważonego rozwoju. Celem było stworzenie przyjemnego oraz stylowego środowiska dla klientów i pracowników.

Modułowe świetliki dachowe: Światło i wentylacja dla nowoczesnych miejsc pracy

W różnych częściach budynku, w tym w biurach i recepcji, osiem naświetli dachowych zapewnia maksymalną ilość światła dziennego i świeżego powietrza. Elementy zostały wyprodukowane w dostosowanych do projektu rozmiarach 2260x1115 mm i 1115x1115 mm, aby precyzyjnie spełnić wymagania projektowe. Otwierane płaskie okna dachowe nie tylko przyczyniają się do eleganckiego wyglądu budynku, ale także do przyjemnego klimatu wewnętrznego z zachowaniem dużej ilości natężenia światła.
Recepcja charakteryzuje się zachęcającym i spokojnym otoczeniem o stylowym drewnianym wyglądzie, który doskonale pasuje do klientów firmy stolarskiej. Przezroczyste przeszklenie umożliwia płynne połączenie wnętrza z zewnętrznym klimatem, tworząc dynamiczny dopływ światła.

Zaufaj sprawdzonym produktom: Wydajne rozwiązania VELUX Commercial

Firma CM Byg po raz kolejny wybrała produkty VELUX Commercial ze względu na swoje pozytywne doświadczenia w zakresie jakości i elastyczności. Modułowe okna do dachów płaskich nie tylko ułatwiły szybką instalację, ale także wsparły napięty harmonogram, aby zapewnić ukończenie projektu w terminie.

Opis


{{property.PropertyName}}

{{pValue.PropertyValue}}

Produkty wykorzystane w projekcie

8 okien do dachów płaskich Monolight

Monolight

Pojedyncze płaskie moduły szklane kierujące naturalne światło do konkretnych obszarów wewnątrz budynku.

Monolight zdjęcie produktu Przeczytaj więcej

Wielkość projektu:

  • 1 x 2260 x1115 mm
  • 7 x 1115 x1115 mm
Rozwiązanie specjalne:

lo-homecontrol i czujnik deszczu

Monolight

Pojedyncze płaskie moduły szklane kierujące naturalne światło do konkretnych obszarów wewnątrz budynku.

Monolight zdjęcie produktu Przeczytaj więcej

Jonas Larsen

Wydajność jest dla nas ważna. W naszej branży czas to pieniądz. Wspaniale jest pracować ze sprawdzonymi, prefabrykowanymi produktami, które sprawiają, że instalacja jest szybka i łatwa.

Project support help for modular skylights - icon

Jesteśmy tutaj, aby Ci pomóc

Nasi specjaliści od świetlików przeprowadzą Cię przez cały proces — od projektu po montaż.

Uzyskaj wsparcie projektowe
Price estimate - icon

Uzyskaj wycenę

Poproś o wycenę świetlika

Uzyskaj wycenę

Inne studia przypadków